HAKKIMIZDA

Hakkımızda


Yıllara dayanan tecrübesi ile ANTALYA Mobilya sektöründe yer alan RSLINE, modüler mobilya sektöründe başarılı çizgisini devam etmektedir.
Her yıl geliştirdiği koleksiyonlarında ürün kalitesi, yenilikçiliği ve özgün tasarımlarıyla tüketici odaklı hizmeti ilke edinmiş RSLINE, eğilim öncüsü olmuş ve mutlak tüketici memnuniyetini esas ilke edinmiştir.

Modern tasarımlı ürünlerinde fonksiyonel çalışmaları ön plana çıkarıp bunu şıklık ve sağlamlıkla bütünleştiren RSLINE, Mutfak ve Banyo Dolapları, Gardırop Çeşitleri, Duvar Üniteleri, Vestiyerler, İç Mekân Dizayn ve Dekorasyon faaliyetleri gibi tüketicilerin mobilya konusunda tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

• Tüketici güveni ile RSLINE, hazırlamış olduğu kampanyalarla tüketicisini alım kolaylığı sağlamakta ve verdiği satış sonrası hizmetleri ile de tüketicisini ürünlerle ilgili her konuda bilgilendirmektedir.

• RSLINE' da dekorasyon adına aradığınız her şey, 100' ler ce fikir, modern mobilyalar, farklı tarzlar bir arada, kolay ödeme seçenekleri ile sizleri bekliyor. 

VİZYONUMUZ

Sektörün bilgi birikimini firmamızın yenilikçi ruhu ve dinamik yaklaşımıyla bütünleşmiş bir marka olmak.

MİSYONUMUZ

Tüketici beklentilerini dikkate alarak ürün kalitesinden ve güvenliğinden asla taviz vermeyen, çevreye saygılı ürünler sunmak.